Close
Type at least 1 character to search
Aukštyn

STUDIO SIDABRINIS

  • Minimalus sutarties terminas – 6 mėnesiai.
  • Per mėnesį aprašomos 4 naujos prekės. Prekės analizė, pavadinimo sukūrimas, teksto, su būtiniausias raktažodžiais, kūrimas bei 3 retušuotos prekės nuotraukos baltame fone.
  • Siuntimo profilo sukūrimas ir tvarkymas. Siuntimo profiliai kuriami atsižvelgiant į pagrindinus kriterijus – prekės išmatavimus, siuntimo kryptis ir skirtingus siuntimo pobūdžius. Taip pat labai svarbu pasiskaičiuoti siuntimo išlaidų kaštus, kad šie atitiktų jūsų prekės kainą. Bendradarbiaudami kartu su UAB „Siuntikas“ padėsime pasirinkti protingiausias siuntimo kainas.
  • 3 šabloniniai laiškai klientams. Šabloniniai laiškai skirti kokybiškesniam bendravimui su klientais. Padėsime išspęsti konfliktines situacijas (pavyzdžiui, kai klientas nori grąžinti ar yra nepatenkintas jūsų preke), kurios nepadarys žalos tolimesniems pardavimas ir e – parduotuvės prestižui.
  • Parduotuvės kritika su pasiūlymais kaip tvarkyti. Remdamiesi savo srities specialistų kritika jūs galite optimizuoti pardavimus. Elektroninėje prekyboje dirbame jau ne vienerius metus, todėl esame sukaupę didžiulį žinių bagažą, kuriuo mielai pasidalinsime su jumis.
  • Informavimas apie rinkos situaciją. Atsižvelgiant į tai, jog šiandieninė rinkos algoritmai kinta ypatingai sparčiai, mūsų komanda seka bei domini naujausiomis tendencijomis ir ateities rinkos prognozėmis, todėl infomuosime jus apie visas e-komercijos naujienas.
  • Prekių korteles sukelia ir aktyvuoja parduotuvės savininkas. Bure.Studio komandos užduotis – sukurti efektyvų prekės aprašymą. Jums beliks jį patalpinti į pardavimų platformą bei aktyvuoti prekę.
  • BONUS. Nuotraukos iš bendrų, teminių fotosesijų. Prekę parduoda nuotraukos. Rengiame bendras, visų Bure.Studio klientų produktų temines fotosesijas, kurių metu figuruotų ir jūsų prekė. Tai puiki proga pasireklamuoti ir papildyti savo gaminio albumą nuotraukomis, kur jūsų siūloma prekė atsiskleidžia skirtinguose interjeruose.